Welkom groep 8-ers!

Ga je binnenkort naar de middelbare school? Dan breekt er een spannende tijd aan. Je gaat kiezen welke school bij je past, welke plek goed voelt en hoe jij straks wilt starten in de brugklas.

Bij Scholen aan Zee helpen we je om die keuze met vertrouwen te maken. Je kunt bij ons terecht voor verschillende onderwijsniveaus: van vmbo-basis tot en met gymnasium. Daardoor is er altijd een route die past bij jouw advies, jouw tempo en de manier waarop jij het liefst leert.

Je krijgt les op een school waar aandacht is voor begeleiding, sfeer en ontwikkeling. We vinden het belangrijk dat je je snel op je gemak voelt, vragen kunt stellen en stap voor stap je plek vindt.

Wil je alvast weten hoe het straks voelt in de brugklas? In onze brugklasfolder vertellen leerlingen zelf over hun eerste weken bij Scholen aan Zee. En wil je daarna zelf de sfeer proeven? Kom dan naar een van onze open dagen en ontdek welke plek het beste bij jou past. Onze open dagen zijn op:

  • Dinsdag
    9
    Februari

    beroeps
    onderwijs

    aan
    zee

  • Woensdag
    10
    Februari

    junior
    college

    aan
    zee

  • Donderdag
    11
    Februari

    lyceum
    aan
    zee

Wil je zien wat er allemaal te doen is bij ons en hoe jij en je ouders aan alle informatie komen, bekijk dan ons povo-tijdpad.

Po-Vo Tijdpad voor ouder(s) / verzorger(s) & leerlingen van groep 8 2026-2027